Esperal Kielce

Esperal co to jest

Esperal to wszywka na ograniczenie uzależnienia od alkoholu. Disulfiram jest elementem wszywek alkoholowych. Zaszycie alkoholowe przysparza ujarzmienie metabolizmu napojów alkoholowych w organizmie osób chorych. Wpływa to tak, że pacjent po implantacji esperalu, cierpi na bolesne symptomy podtrucia alkoholem. Esperal z Nasz Gabinet Kielce wywiera wpływ w przeciągu 8 do 12 miesięcy. Disulfiram czy też wszywka alkoholowa ma wpływ na bezustanną abstynencję przez histerię w związku z zespoleniem wszywki alkoholowej z płynem alkoholowym wewnątrz osoby chorej.

Esperal Kielce

Esperal jak wygląda operacja

Wszycie dokonuje się w ciągu 30 minut. Doktor z Kielce wybiera znieczulenie regionalne, które zapewnia bezpieczeństwo. Esperal czy też wszywka alkoholowa jako kapsułka, implantowana jest domięśniowo w obrębie pośladków i pod łopatką. Lekkie uszkodzenie ciała po wszyciu z użyciem wszywki alkoholowej zabliźnia się po 7-10 dniach. Chory po implantacji wszywki alkoholowej ma możliwość aby wcielać w życie dowolne zadanie np. prowadzić auto, wykonywać rzeczy związane z wysiłkiem oraz skupiać uwagę.

Esperal czy pomoże

Wszywki alkoholowe to niezmiernie niezawodny i sprawdzony środek zwalczający chorobę alkoholową. Jest dozwolone by użytkować wszelakie leki równocześnie. Lekarze z Nasz Gabinet Kielce zaświadczają, że wszywają autentyczny esperal. Opłata ma związek z wariantem ingerencji farmakologicznej. Szerzą się realne obostrzenia dla zaszycia wszywki alkoholowej :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o dziecko. Przed operacją esperalu ważna jest trzeźwość umysłu przez 12-48 godzin oraz udokumentowana dorosłość.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kielce

Spis treściToggle Table of Content

Potrzebujesz pomocy?