Esperal Lublin

Esperal co to

Esperal Lublin to medykament na zmniejszenie alkoholizmu. Disulfiram jest w środku wszywek alkoholowych. Esperal sprawia zastopowanie metabolizmu płynów alkoholowych wewnątrz osoby chorej. Wpływa to tak, że chory po implantacji wszywki alkoholowej, choruje na rozregulowujące przejawy otrucia alkoholem. Wszywka alkoholowa z Nasz Gabinet Lublin wywołuje reakcje organizmu w przeciągu 8 do 12 miesięcy. Disulfiram inaczej esperal powoduje bezustanną wstrzemięźliwość alkoholową przez nerwy w związku z reakcją esperalu z napojem alkoholowym w organizmie osób chorych.

Esperal jak się wszywa

Implantacja odbywa się w czasie 30 minut. Medyk z Lublin wykorzystuje znieczulenie miejscowe, które nie boli. Esperal ewentualnie wszywka alkoholowa jako pastylka, wszywana jest pod skórą w rejonie pośladków lub pod łopatką. Skaleczenie po działaniach medycznych z użyciem esperalu znika po 7-10 dniach. Człowiek po wszyciu esperalu ma opcję aby wykonywać wszelakie zadanie np. być kierowcą auta, wykonywać prace fizyczne oraz skupiać myśli.

Esperal czy jest dla każdego

Wszywka alkoholowa to wyjątkowo mądry i zaufany medykament pokonujący chorobę alkoholową. Nie ma przeszkód aby dawkować wszystkie suplementy równocześnie. Osoby decyzyjne z Nasz Gabinet Lublin gwarantują, że używają prawdziwy esperal. Wycena współgra z standardem ingerencji medycznej. Występują ukonkretnienie przeciwwskazania dla implantacji esperalu :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o potomstwo. Przed operacją wszywki alkoholowej wymagana jest trzeźwość przez 12-48 godzin oraz ukończenie 18 roku życia.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin