Esperal Wrocław

Esperal co to

Esperal to wszywka na powstrzymanie uzależnienia od alkoholu. Disulfiram jest elementem esperalu. Esperal powoduje działanie metabolizmu alkoholu wewnątrz leczonych na chorobę alkoholową. Dzięki temu chory po ingerencji chirurgicznej z użyciem esperalu, choruje na uciążliwe sygnały skażenia alkoholowego. Wszywka alkoholowa z Nasz Gabinet Poznań przygotowuje do trzeźwości podczas 8 do 12 miesięcy. Disulfiram bądź wszywka alkoholowa może zagwarantować codzienną trzeźwość przez niebezpieczeństwo w związku z wymieszaniem się wszywki alkoholowej z płynem alkoholowym wewnątrz alkoholików.

Esperal Wrocław – cena od 450 zł

W procesie leczenia z alkoholizmu produkty oparte na disulfiramie (Esperal) lekarz wszywa pod skórę pacjenta. I w połączeniu z kompetentną psychoterapią inspiruje osobę do trwałej niechęci do alkoholu na całe życie. We Wrocławiu odtrucie alkoholowe ceny ma następujące:

Esperal Standard – obejmuje wszycie podskórne tabletek z Esperalem i bezpłatne ściągnięcie szwów. Koszt usługi to: 450 złotych plus cena Esperalu.

Esperal VIP – to kompleksowa usługa, na którą składa się: podanie antybiotyku w zastrzyku w celu zapobiegania ewentualnym infekcjom. Po wszyciu Esperalu lekarz zakłada samorozpuszczajace się szwy i oferuje bezpłatną wizytę w celu skontrolowania miejsca wszycia i samopoczucia pacjenta. Koszt usługi to: promocyjna cena – 850 złotych (standardowa 1000 złotych).

Esperal Gold – usługa obejmuje wszycie Esperalu w trzech miejscach, zastosowanie antybiotyku, lekarz w tym przypadku również stosuje szwy, które po jakimś czasie rozpuszczą się same. Po zabiegu pacjent może skorzystać z dwóch bezpłatnych wizyt. Koszt usługi to: 1800 złotych.

Więcej o wszywkach alkoholowych we Wrocławiu dowiesz się tutaj: esperal.edu.pl/wroclaw/

Esperal jak zaimplantować wszywkę alkoholową

Wszycie dokonuje się w ciągu 30 minut. Doktor z Poznań dopasowuje znieczulenie regionalne, które nie boli. Esperal czy też wszywka alkoholowa jako kapsułka, plasowana jest w organizmie w rejonie pośladków albo pod łopatką. Szrama po działaniach farmakologicznych z użyciem wszywki alkoholowej goi się po 7-10 dniach. Nałogowiec po wszyciu esperalu ma przyzwolenie by wcielać w życie byle jakie zadanie np. prowadzić auto, wykonywać rzeczy związane z wysiłkiem oraz skupiać myśli.

Esperal czy pomaga

Esperal to szczególnie dający pozytywne wyniki i niezagrażający życiu środek leczący chorobę alkoholową. Zezwala się brać odmiennie suplementy równocześnie. Profesjonaliści z Nasz Gabinet Poznań przysięgają, że implantują certyfikowany esperal. Cena współgra z rodzajem wszycia. Nasuwają się klarownie przedstawione przeszkody dla implantacji wszywki alkoholowej :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o potomstwo. Przed zabiegiem wszywki alkoholowej przymusowa jest trzeźwość umysłu w czasie 12-48 godzin oraz ukończenie 18 roku życia.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Wrocław

https://goo.gl/maps/hsaCctxGK2co1XJx5

Spis treściToggle Table of Content

Potrzebujesz pomocy?