Esperal Rzeszów

Esperal co się stanie jak wypijesz

Esperal to medykament na wyeliminowanie uzależnienia od alkoholu. Disulfiram jest wewnątrz wszywek alkoholowych. Operacja z użyciem wszywki alkoholowej powoduje zredukowanie metabolizmu płynów etylowych w ciele chorego. Przez to chory po zabiegu z użyciem esperalu, przeżywa nieprzyjemne dolegliwości zatrucia alkoholowego. Wszywka alkoholowa z Nasz Gabinet Rzeszów pełni swoją funkcję w trakcie 8 do 12 miesięcy. Disulfiram albo esperal ma wpływ na nieprzerwaną przerwę w piciu alkoholu przez zmartwienie w związku z szybką reakcją wszywki alkoholowej z płynami alkoholowymi w ciele ludzi cierpiących na alkoholizm.

Esperal Rzeszów

Esperal jak działa zabieg

Zabieg z użyciem wszywki alkoholowej trwa 30 minut. Medyk z Rzeszów stosuje znieczulenie obwodowe, które niweluje ból. Esperal potocznie wszywka alkoholowa jako kapsułka, umiejscowiona jest pod skórą w strefie pośladków i pod łopatką. Rana cięta po ingerencji chirurgicznej z użyciem wszywki alkoholowej zarasta się po 7-10 dniach. Leczony po ingerencji chirurgicznej z użyciem wszywki alkoholowej nie ma ograniczeń aby robić wszelakie zadanie np. siedzieć za kierownicą, wykonywać prace siłową oraz być skupionym.

Esperal czy leczy alkoholizm

Wszywka alkoholowa to przede wszystkim znany i sprawdzony środek niwelujący chorobę alkoholową. Jest przyzwolenie aby wykorzystywać pozostałe specyfiki medyczne równocześnie. Doktorzy z Nasz Gabinet Rzeszów gwarantują, że użytkują prawdziwy esperal. Cennik łączy się z wariantem wszycia. Szerzą się określone przeszkody dla wszycia esperalu :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o potomstwo. Przed implantacją wszywki alkoholowej zalecana jest trzeźwość przez 12-48 godzin oraz dojrzały wiek.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Rzeszów