Odtrucie alkoholowe Poznań – detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy Poznań

Próby samodzielnego porzucenie nałogu alkoholowego często kończą się fiaskiem. Aby zwiększyć szanse na wyleczenie alkoholizmu warto skorzystać z pomocy specjalistów już na pierwszym etapie. Powrót do trzeźwości nie jest łatwy a czasem nawet zagraża zdrowi pacjenta. Dlatego ważne by proces ten nadzorował lekarz. Detoks alkoholowy łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego, ponadto odtrucie alkoholowe pozwala przywrócić choremu dobre samopoczucie. Alkoholoodtrucie w Naszej Klinice Detoksu w Poznaniu  przeprowadzane jest przez doświadczonych lekarzy, który cały czas nadzorują stan pacjenta. Dzięki temu detoks alkoholowy jest bezpieczny. Odtrucie alkoholowe stanowi idealne rozpoczęcie leczenia alkoholizmu. Alkoholoodtrucie wykonywane przez naszą przychodnię w Poznaniu to najwyższa jakość w mieście. Podczas detoksu alkoholowego zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Cena odtrucia alkoholowego w Poznaniu

Koszt detoksu alkoholowe w Poznaniu i najbliższej okolicy zaczyna się już od 600 zł. Prywata klinika Nasz-Gabinet oddział poznański, z jednoosobowymi salami VIP to gwarancja skutecznego i bezpiecznego detoksu.

detoks alkoholowy Poznań

Kompleksowy i bezpieczny detoks alkoholowy

Odtrucie alkoholowe wykonujemy na terenie Poznania w naszym specjalistycznym gabinecie. Na prośbę pacjenta możliwa jest wizyta domowa. Działamy w wybranych dzielnicach:

 • Grunwald
 • Jeżyce
 • Nowe Miasto
 • Stare Miasto
 • Wilda

Dodatkowo detoks alkoholowy wykonujemy w okolicznych miejscowościach Poznania :

 • Piła
 • Leszno
 • Gniezno
 • Września
 • Jarocin
 • Konin

Pozytywne skutki odstawienia alkoholu (Detoks Poznań):

 • 2 dni: nasza wątroba zaczyna lepiej pracować
 • 3 dni: umysł lepiej nam pracuje, dzięki czemu stajemy się kreatywni, łatwiej jest nam się skupić na wykonywanych obowiązkach oraz zaplanować plan dnia
 • 5 dni: wątroba pracuje coraz lepiej, bierze już czynny udział w procesie metabolizmu, dzięki czemu mamy więcej sił i energii do działania
 • 7 dni: zaczynamy się spokojnie wysypiać, jesteśmy pełni sił, a w dodatku poprawia nam się pamięć.

Po czterech tygodniach znacznie poprawia się nam już czynność wątroby, spada ciśnienie oraz cholesterol. Odzyskujemy dawne zdrowie oraz siły fizyczne. Mamy energię do życia i do dalszego działania.

Nasza Klinika Detoks w Poznaniu oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc w leczeniu chorób alkoholowych. Oferujemy detoks alkoholowy, który jest jednym z pierwszych etapów leczenia nałogu. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i skuteczny, nie wprowadzający trwałych zmian w organizmie pacjenta. Polega na usunięciu szkodliwych toksyn z organizmu oraz na uzupełnieniu niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu organizm powoli odzyskuje dawną siłę i energię. Ponadto przeprowadzany przez nas detoks pozwala uniknąć nieprzyjemności związanych z zespołem abstynenckim (wymiotów, biegunki, stanów lękowych czy zaburzeń snu. W czasie detoksu pacjent jest pod naszą ciągłą opieką medyczną i psychologiczną, dzięki czemu leczenie przebiega szybko oraz sprawnie.

W razie dodatkowych pytań odnośnie alkoholoodtrucia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w Poznaniu.

Więcej detoksie alkoholowym w Poznaniu dowiesz się tutaj: https://nasz-gabinet.pl/poznan/detoks-alkoholowy/


Detoks alkoholowy kiedy się zdecydować

odtrucie alkoholowe poznań

Gdy tylko nałogowiec w każdej chwili przyjmuje do organizmu alkohol, to słuszna jest rada lekarzy z Nasz Gabinet Poznań tudzież najbliższych. Choroba alkoholowa negatywnie działa na sprawność fizyczną, nastrój, kontakty z krewnymi a także samorozwój. Aby tylko zacząć starcie z upijaniem się, należałoby uzgodnić z lekarzem odtrucie alkoholowe.

Detoks alkoholowy co to jest

Detoks alkoholowy jest sprawdzonym postępowaniem medycznym na objawy otrucia się alkoholem. Po detoksie alkoholowym, alkoholik ma poprawę nastroju. Organizm pozostaje ”obmyty” z niekorzystnych substancji , a w szczególności niezgodnych z normą drobnoustrojów. Odtrucie alkoholowe umożliwia operację z użyciem esperalu. Osoby decyzyjne z Nasz Gabinet Poznań dobierają każdorazowo szczególny detoks alkoholowy.

Odtrucie alkoholowe w gabinecie

Detoks alkoholowy opiera się na dawaniu nie byle jakich leków pod postacią kroplówki. Generalnie nagromadzone są w niej witaminy, sole mineralne, elektrolity, mikro i makroelementy. Detoks alkoholowy trwa w przeciągu 3 do 24 godzin. Zaprzestanie picia alkoholu osiągane jest przez odtrucie alkoholowe. Wycena ma związek z typem detoksu alkoholowego , a także sugestiami osoby. W Nasz Gabinet Poznań detoks alkoholowy jest wcielany w życie przez specjalistę oraz według założonych zasad wyprzedza go początkowa konwersacja medyczna