Esperal Poznań

Esperal co sprawia

Esperal to lekarstwo na zmniejszenie alkoholizmu. Disulfiram jest elementem wszywek alkoholowych. Operacja z użyciem esperalu ma wpływ na zakłócenie metabolizmu napoju alkoholowego wewnątrz leczonych na chorobę alkoholową. Przez te działania chory po implantacji esperalu, choruje na niebezpieczne objawy zatrucia cieczą alkoholową. Wszywka alkoholowa z Nasz Gabinet Poznań ma wpływ na alkohol na przestrzeni 8 do 12 miesięcy. Disulfiram lub esperal może umożliwić oczyszczającą abstynencję przez zmartwienie w związku z interakcją wszywki alkoholowej z płynami etylowymi wewnątrz chorych.

Esperal jak wygląda zabieg

Zabieg operacyjny trwa 30 minut. Lekarz z Poznań wykorzystuje znieczulenie obwodowe, które jest nieinwazyjne. Esperal znany jako wszywka alkoholowa jako tabletka, sytuowana jest pod skórą w rejonie pośladków i pod łopatką. Okaleczenie po ingerencji chirurgicznej z użyciem wszywki alkoholowej zarasta blizną po 7-10 dniach. Każdy po implantacji wszywki alkoholowej ma zezwolenie żeby robić jakiekolwiek zadanie np. jeździć autem, wykonywać pracę opartą na fizyczności oraz być skupionym.

Esperal czy są skutki uboczne

Wszywka alkoholowa to niepodważalnie sprawnie funkcjonujący i niegroźny patent niwelujący chorobę alkoholową. Jest możliwość żeby stosować wszystkie leki równocześnie. Medycy z Nasz Gabinet Poznań dają słowo, że oferują niepodrobiony esperal. Kwota łączy się z wariantem ingerencji farmakologicznej. Widoczne są skonkretyzowane obostrzenia dla zaszycia esperalu :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o potomstwo. Przed zaszyciem wszywki alkoholowej niezbędna jest abstynencja w trakcie 12-48 godzin oraz ukończenie 18 roku życia.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Poznań

Spis treściToggle Table of Content

Potrzebujesz pomocy?