Detoks alkoholowy Wrocław

Nasza klinika detoksu alkoholowego Wrocław oferuje profesjonalne i kompleksowe odtrucie alkoholowe. Alkoholoodtrucie pomocne jest w zwalczaniu objawów zespołu abstynencyjnego, powiązanego z powrotem do trzeźwości. Detoks alkoholowy Wrocław pomaga złagodzić nieprzyjemne dolegliwości tj bóle głowy, mdłości i inne. Dodatkowo odtrucie alkoholowe Wrocław pozwala przywrócić równowagę fizyczną i psychiczną pacjenta. Proces alkoholoodtrucia wykonuje w naszej klinice Wrocław doświadczony lekarz, dla którego dobro i bezpieczeństwo pacjenta jest najważniejsze. Podczas odtrucia alkoholowego uzależnionemu podawane są odpowiednio dobrane płyny. Metoda leczenia i detoksu alkoholowego dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Nasza przychodnia we Wrocławiu to miejsce, gdzie otrzymasz najlepszą opiekę w mieście.

Zabiegi detoksu alkoholowego we Wrocławiu: https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/detoks-alkoholowy/

Detoks alkoholowy Wrocław

Bezpieczne odtrucia alkoholowe z naciskiem na dobro pacjenta

Oferowany przez nas detoks alkoholowy wykonujemy w naszym wyspecjalizowanym gabinecie w centrum Wrocławia lub na życzenie pacjenta dojeżdżamy pod wskazany adres w dzielnicach Wrocławia:

 • Fabryczna
 • Krzyki
 • Psie Pole
 • Stabłowice
 • Stare Miasto
 • Śródmieście

a także w okolicznych miastach i miejscowościach:

 • Wałbrzych
 • Legnica
 • Świdnica
 • Trzebnica
 • Strzelin
 • Kłodzko
 • Jelenia Góra
 • Lubin
 • Oleśnica

W razie dodatkowych pytań w zakresie alkoholoodtrucia, detoksu alkoholowego lub odtrucia alkoholowego to zapraszamy do kontaktu.

Oprócz zabiegów detoksów alkoholowych wykonujemy także implantacje wszywek alkoholowych esperal

Esperal (Disulfiram) w leczeniu choroby alkoholowej stosowany jest z powodzeniem od wielu lat. Wszczepiony pod skórę powoduje awersję do spożywania napojów alkoholowych przez okres około jednego roku. Tzw reakcja disulfiramowa (esperal + spożycie alkoholu) powoduje bardzo nieprzyjemne objawy takie jak nudności, wymioty, lęki czy spadek ciśnienia. Mając to na uwadze osoba leczona esperalem unika przyjmowania alkoholu w jakiejkolwiek postaci. Ten mechanizm detoksu alkoholowego zdołał już pomóc bardzo wielu ludziom zmagających się z alkoholizmem.

Detoks alkoholowy Wrocław, to kompleksowa usługa oferowana przez najlepszych specjalistów od detoksu alkoholowego w Polsce.

Oferowany detoks alkoholowy Wrocław to terapie przeprowadzane pod ścisłą kontrolą lekarza prowadzącego. Oferowane zabiegi polegają na podawaniu płynów i odpowiednich leków, które dobierane są indywidualnie pod potrzeby danego pacjenta. Zabiegi wykonywane są zarówno w gabinecie lekarskim jak i w bezpiecznym i znanym domowym otoczeniu pacjenta.

Po przeprowadzeniu pierwszego etapu terapii, czyli detoksu alkoholowego Wrocław, warto skorzystać z zabiegu wszycia esperalu. Esperal jest lekiem wykazującym działanie dyscyplinujące na osobę dotkniętą uzależnieniem alkoholowym.

Zbyt duże i nadmierne spożycie alkoholu prowadzi do wielu przykrych dolegliwości, takich jak ogólny spadek nastroju czy uczucie lęku i niezapokojenia a także zaburza naturalny rytm serca. Detoks alkoholowy Wrocław w swojej ofercie posiada propozycje umożliwiające zminimalizowanie objawów popularnego kaca. W tym celu przeprowadzany jest proces detoksykacji organizmu, który polega na podaniu w formie kroplówki odpowiednich leków. Zabieg trwa trzy godziny i tuż po nim, jeśli jest taka konieczność, można zaaplikować esperal.

Detoks alkoholowy Wrocław to przede wszystkim możliwość na przerwanie ciągu alkoholowego oraz dzięki zabiegowi detoksykacji, usunięcie szkodliwych dla zdrowia metabolitów spożytego alkoholu. Dzięki detoksowi alkoholowemu Wrocław możliwe jest zminimalizowanie uciążliwych dla pacjenta objawów alkoholowego zespołu abstynencyjnego.

Przed zabiegiem detoksu alkoholowego Wrocław lekarz przeprowadza szereg badań:

 • mierzony jest poziom alkoholu w wydychanym powietrzu,
 • sprawdzane są parametry życiowe, akcja serca, mierzone jest ciśnienie i poziom glukozy,
 • przeprowadzany jest wywiad z pacjentem (wiek, masa ciała, choroby współistniejące oraz przyjmowane leki).

Detoks alkoholowy Wrocław – cena terapii.

 • Detoks alkoholowy Wrocław to zakres zróżnicowanych cen w zależności od wybranego rodzaju terapii. Podstawowa cena terapii waha się między 900-2000 zł.
 • Detoks alkoholwy Wrocław to koszt rzędu 600-4000 zł.
 • Podstawowa cena zabiegu wszywki alkoholowej to 450 zł + cena leku. Zagieg esperal VIP kosztuje 850 zł, natomiast Esperal Gold to koszt 1800 zł. W ofercie gabinetu dostępne są komplesowe zabiegi leczenia uzależnienia alkoholowego w przystępnej formie pakietów odwykowych. Cena Kompletu Standard wynosi 2500 zł, za Komplet VIP zapłaccimy 4500 zł.

Detoks alkoholowy Wrocław – opinie

Detoks alkoholowy Wrocław, to pewność profesjonalnego i skutecznego leczenia uzależnienia alkoholowego. Pacjenci, którzy zdecydowali się na tę formę leczenia są bardzo zadowoleni, że dzięki podjętej terapii mają możliwość powrotu do codzienności. Detoks alkoholowy Wrocław oferuje leczenie kaca i alkoholizmu w całkowicie bezbolesny i bezpieczny sposób. Jeśli więc, problem dotyczy nas samych bądź bliskich nam osób warto zapoznać się ze szczegółową ofertą proponowanych zabiegów i sięgnąć po pomoc by znów móc cieszyć się życiem.

Więcej o usłudze: https://nasz-gabinet.pl/wroclaw/esperal/

Czekamy na Państwa telefony i e-maile.

 

 

Esperal.Net

Wszywki alkoholowe esperal – pełna informacja o wszywkach, porady na temat leczenia oraz lista klinik wykonujących zabiegi w Polsce. Portal esperal.net – Zapraszamy